Trápí vás zažívací potíže? Zbavte se jich nadobro regenerací trávicího ústrojí.

Pro správnou funkci střev a zažívacího ústrojí je bezpochyby důležitá vláknina. Proto by naše jídelníčky měly obsahovat zeleninu nebo například celozrnné potraviny. Optimální příjem vlákniny je kolem 30 g denně. Pokud jsou však stravovací návyky nastaveny špatně, odrazí se to právě na funkci našich střev, které pak s vlákninou neumí správně pracovat. To znamená, že naše potíže přetrvávají. Jak to napravit? Regenerací. Hojící účinky rostliny aloe vera jsou vědecky prokázány. Proč jí tedy nevyužít na obnovu a regeneraci našeho trávicího traktu.

ALOE VERA

Když se řekne aloe vera, většině se vybaví její nejznámější využití. Je to léčba popálenin, odřenin, řezných ran nebo například využití v kosmetickém průmyslu. Avšak málokdo možná ví, že aloe vera lze i konzumovat.

Skvělé benefity jako hojení a obnova správné funkce trávicího ústrojí jsou jen třešničkou na dortu. Skvěle taktéž funguje jako prevence proti virovým a bakteriálním onemocněním, zlepšuje trávení, pomáhá při zácpě a v neposlední řadě podporuje imunitní systém. Většina důležitých vitamínů se vstřebává v tenkém střevě, které bývá často značně oslabeno chybnými stravovacími návyky. Proto je mnohdy snížená jeho funkčnost. To nám samozřejmě způsobuje nemalé problémy. Od Zažívacích potíží až po oslabenou imunitu.

S klienty máme skvělou zkušenost s bylinným koncentrátem, který obsahuje více než 40% čisté šťávy z listů aloe vera nejvyšší kvality (soukromé pěstírny). Nápoj je doplněn o výtažky z heřmánku a citrusů. Proto také skvěle chutná a je skvělým pomocníkem pro podporu našeho pitného režimu. Smícháním s vodou totiž dostaneme osvěžující, zdravý nápoj, který, zjednodušeně řečeno: „kudy teče, tudy hojí“

Pokud tě trápí zažívací obtíže, máš problém s pitným režimem, oslabenou imunitu nebo třeba chceš jen o koncentrátu vědět více, určitě napiš. Rádi ti poskytneme více informací.