Výživové poradenství, jídelníčky na míru, online koučink

S čím ti můžu pomoct?

Je tvůj sen být sebevědomou a spokojenou ženou, za kterou se lidé otočí i s titulem maminky? Chceš být stále plná energie, spokojená se svou postavou a s lehkostí zvládat rodinu, děti a své koníčky? Víš, že potřebuješ zapracovat na svém stravování, kondici a taky urovnání si vlastních myšlenek?
Jsi tady správně!
Společně se naučíme vyváženě stravovat, jak si správně během dne nakombinovat stravu tak, abys dosáhla své vysněné postavy a měla na vše dostatek energie. Podpořím tě v pohybu a budu tvá psychická podpora. Sama jsem maminkou 4 dětí a vím, že je důležité nebýt na vše sama a je fajn mít svého parťáka na společné cestě za výsledkem.

Kdo jsem?

Je mi 36 let, jsem maminkou čtyř dětí a o zdravý životní styl jsem se začala zajímat již před osmi lety. Abych se v informacích ještě více vzdělala, potvrdila jsem své znalosti akreditovaným kurzem MŠMT jako výživový poradce. Miluju pohyb a i přes mé zdravotní omezení (poškození páteře) jsem to nevzdala a stal se ze mne aktivní sportovec. Má záliba je běh a horská turistica. Ráda bych Vám pomohla k dosažení Vašeho cíle, ať se jedná o vysněnou postavu, zlepšení kondice, energie, zdraví či získání sebevědomí. Nabízím flexibilní pomoc i on-line formou..

Reference

S Míšou jsem začala spolupracovat asi před 1,5 rokem. Chtěla jsem prostě něco změnít. Nejvíce asi svůj pohled do zrcadla a také kvůli zdraví. Nejdříve jsem začala chodit na ochutnávky a pak jsme se domluvily na jídelníčku. Ale tím to neskončilo. Co takhle zkusit běh? Když tohle Míša vyslovila, musela jsem se smát. Já se svojí fyzičkou. Byla opravdu trpělivá. Zkoušely jsme běhat po pár kilometrech a pak přidávaly. Nakonec jsem uběhla svých prvních 15 km. Nevěřila jsem, že to někdy dokážu. Díky Míši mám dnes lepší fyzičku a jsem větší kamarádka se zrcadlem. Byla mou oporou při letošních letních závodech v běhu a co hlavně, byla mi oporou při mých půlročních zdravotních problémech. Doufám, že to není jen má behačská kamarádka, ale i přítel do nepohody. Ten kdo váha ji oslovit, radím dobře, neváhej. Čím dříve oslovíš, tím lépe pro tebe!
Petra MalinováPersonalistka
Míša a celá skupina mně moc motivuje něco se sebou dělat,hýbat se a přemýšlet o tom co opravdu sníst,aby to bylo ku prospěchu mého těla. Děkuji
Miroslava TomíčkováPersonalistka
O Míši jsem se dozvěděla v době corony a viděla jsem cvičení, které vysílaly holky z její skupinky, zalíbilo se mi to a pak Míšu oslovila s pomocí že bych chtěla zhubnout, ale chci aby to bylo dobré a nevrátil se jojo efekt. Míša je skvělý člověk, vše mi důkladně vysvětlila, zodpověděla mi otázky a sestavila jídelníček.Od začátku mi je velkou podporou a odpovídá na jakékoliv dotazy a dodává mi sílu jít dál a výsledky se již dostavují. Doporučuji Míšu je skvělá!
Petra KaluskováMateřská dovolená

Proměny mých klientek

Bavilo by tě pomáhat lidem?

Zajímáš se o zdravý životní styl, chceš také pomáhat lidem na cestě za lepší postavou, ale nevíš jak začít? Rádi tě přivítáme v našem týmu. Přidej se do facebookové skupiny, kde předáváme své know how stejně smýšlejícím a cílevědomým lidem.

Máš dotaz? Kontaktuj mě

Pro kontakt můžeš využít facebookové stránky, instagram nebo vyplnit formulář níže.

732 273 404