Kdo jsem?

Ahoj,
jmenuji se Míša a tady je pár řádků o mě.
Jsem maminkou 4dětí (4,6,13,15let).
O zdravý životní styl, jsem se začala zajímat po druhém dítěti.
Chtěla jsem děti, ale zároveň jsem se chtěla cítit dobře ve svém těle. Diety mě nikdy nebraly, proto jsem hledala způsob jak je obejít 
Ze začátku to nebylo úplně jednoduché vyhledat něco co by mi dávalo smysl, ale povedlo se. Abych se v informacích ještě více vzdělala, potvrdila jsem své znalosti akreditovaným kurzem MŠMT jako výživový poradce.
Takhle to vypadá všechno jednoduše, ale ani já nejsem výjimkou, které by život nedával různé překážky.
U mě to bohužel byla nepodařená náprava krční páteře návštěvou jednoho doktora. Mám vážně a trvale poškozenou krční páteř. Vyhřezlé ploténky a pár popraskaných.
V tu dobu jsem byla maminka 4 dětí, nejmenší mělo 13 měsíců a celkem aktivní fitnesska. Zhroutil se mi celý svět. Představa že v 33ti letech jsem nepohyblivá s omezením hlavně horní části těla byla hrozná.
Půl roku mi trvalo než jsem to za pomocí svého muže a místní soukromé fyzioterapii rozhýbala.
A proč to všechno píšu?
V tu dobu jsem měla na výběr, buď čekat na zázrak a nebo zabojovat.
Bojuji stále  :-) ale během 3 roků přišlo zlepšení a já jsem mohla opět přidat pohyb, hlavně turistiku, postupně i běh.
S mým mužem Přemkem se nám povedlo dokončit 3xB7 za což jsem vděčná.Byl to můj nepředstavitelný sen. Je to extrémní horský závod přes 8 kopečků o délce kolem 90km.
Co mi pomohlo cítit se od úrazu lépe?
Jsem si jistá, že tělu pomohl právě můj životní styl a tělo mohlo zabojovat a co se dalo opravit. Jsou horší lepší dny, ale jsem vděčná za dny , kdy se cítím dobře.
Strava, pitný režim a pohyb je základ úplně všeho.
Vše je na nás a já sama vím jak je důležité nebýt na věc sám. Já mám obrovskou podporu ve svém muži, kterého zde často vidíte  :-) a je tu také pro Vás jako společník na cestě za výsledkem.
Nabízím flexibilní pomoc všem, kterým není jedno jak se cítí a mají chuť pracovat na svém výsledků ať už jde o postavu, energií, zdraví a nebo jen jako podpora pro stejně akční lidí jako jsem já.
Všem držím palečky a nebojte se udělat první krok, který je nejdůležitější!!