Výživové poradenství, jídelníčky na míru, online koučink

VÍM JAK HUBNOUT BEZ DIET

Začni se mnou pracovat na lepší postavě, kondici, zdraví a brzy zjistíš, že zázračné diety a různá omezení nikam nevedou a jediná udržitelná a správná cesta za vysněnou postavou je racionální způsob stravování. Nemusíš si odepírat vše, co jsi dosud měl rád a nemusíš denně běhat 10 km, aby kila šly dolů. Stačí se řídit jednoduchými nutričními pravidly, dodávat tělu vše co potřebuje a svíčková se šesti od maminky, nemusí být překážkou. Chceš vědět jak na to?

KDO JSEM?

Mé jméno je Přemysl Tomíček a v nynější době se aktivně věnuji výživovému poradenství a koučinku těch, kteří se stejně jako já, chtějí ve svém těle cítit dobře, těšit se dobrému zdraví a být v dobré kondici.

V minulosti mi nepřišlo důležité věnovat pozornost tomu, co člověk jí nebo pije. Hlavně když je to levné, je toho hodně a chutná to dobře. Takový smažák v deset večer? Proč ne! I přesto, že mě nikdy netrápil problém s nadváhou, tento způsob stravování se začal projevovat především na mém zdraví, energii a kondici. Když po příchodu z práce má volba mezi, věnování se rodině a gaučem, byla gauč, řekl jsem si dost!

S prvním jídelníčkem na míru přicházely výsledky. Nárust energie, transformace postavy a zlepšení myšlení. Skvělé, jenomže! „Proč jíst pořád tohleto a támhleto? Upravím si to.“ Postupným zařazováním méně vhodných variant jídel, přišlo zjištění, že jsem opět na začátku. Já nepochopil základ!

Potřebné informace mi daly přednášky, školení a akreditovaný kurz o výživě. Našel jsem způsob jak se racionálně, ale hlavně udržitelně stravovat pro lepší postavu, kondici i zdraví, bez diet a větších omezení. Získané informace a zkušenosti nyní předávám klientům formou stravovacího plánu, kde jsou informace nejenom o tom, co a kdy jíst, ale především PROČ.

(NE)OBYČEJNÝ STRAVOVACÍ PLÁN

S tímto individuálním stravovacím plánem budeš nejenom vědět co, v jakém množství a kdy jíst, ale především budeš vědět proč! Součástí stravovacího plánu jsou také přehledně zpracované základy výživy, nutriční pravidla a tipy.

Zanedlouho ti orientace v tom, co je pro tebe dobré a v jakém množství, nebude dělat žádný problém. Zkrátka pochopíš, co tvé tělo potřebuje. Ono tě následně odmění skvělou postavou, dobrou kondicí a pevným zdravím.

TIPY, RADY, RECEPTY, RECENZE

Na našem blogu najdeš spousty zajímavých článku, receptů nebo například recenzí závodů.

BAVILO BY TĚ POMÁHAT LIDEM?

Zajímáš se o zdravý životní styl, chceš také pomáhat lidem na cestě za lepší postavou, ale nevíš jak začít? Rádi tě přivítáme v našem týmu. Přidej se do facebookové skupiny, kde předáváme své know how stejně smýšlejícím a cílevědomým lidem.

MÁŠ DOTAZ? KONTAKTUJ MĚ

Pro kontakt můžeš vužít facebookové stránky, instagram nebo vyplnit formulář níže.

604 527 021