Kdo jsme

Každý má příběh, napiš s námi ten svůj.

MICHAELA TOMÍČKOVÁ

Je mi 36 let, jsem maminkou čtyř dětí a o zdravý životní styl jsem se začala zajímat již před osmi lety. Abych se v informacích ještě více vzdělala, potvrdila jsem své znalosti akreditovaným kurzem MŠMT jako výživový poradce. Miluju pohyb a i přes mé zdravotní omezení (poškození páteře) jsem to nevzdala a stal se ze mne aktivní sportovec. Má záliba je běh a horská turistica. Ráda bych Vám pomohla k dosažení Vašeho cíle, ať se jedná o vysněnou postavu, zlepšení kondice, energie, zdraví či získání sebevědomí. Nabízím flexibilní pomoc i on-line formou..

PŘEMYSL TOMÍČEK

Máš sny? Máš vize? Máš cíl, za kterým jdeš? Pokud ano, máme toho spousty společného. Denní dávka motivace je bezesporu jeden z hlavních klíčů úspěchu. Přidej se, motivuj a dokážeš to!

HANA SMĚLÁ

Další dítě, další těhotenství a neustálý souboj s váhou, každý den, každou minutu! Dietu a hladovění střídalo přejídání… Moje sebeúcta byla ta tam. Budu vůbec ještě někdy štíhlá a elegantní? Otázky, které mi na mysl přicházely každičký den.  Je Vám to povědomé? Znáte to?

Kontaktujte nás!

Pro kontakt můžete využít facebookové stránky, telefon či vyplnit formulář. Pokud je Vám sympatický určitý kouč, nebojte se ozvat přímo jemu!