Naše služby

S NÁMI TO DOKÁŽEŠ!


Chcete zhubnout, případně nabrat svalovou hmotu, ale nedaří se to? Máte odzkoušené různé diety, ale kila se vždy vrátila? Chybí Vám motivace a za pár dní nebo týdnů s tím vždy seknete? Nemůžeme sice jíst a cvičit za Vás, ale můžeme Vás navést tím správným směrem a po celou dobu být vaší oporou. Vyber si formu, která je ti blízká a jdeme na to. Moc se těšíme na společnou spolupráci.


Jídelníček na míru

online i osobně
Individuálně sestavený jídelniček na míru, dle vašich tělesných hodnot, chutí a omezení. Součástí jídelníčku je i e-book Minikurz zdravého životního stylu a koučovské vedení.
1499 Kč
Snažíš se hubnout, ale nedaří se ti to? Zajímáš se o potraviny a chceš se orientovat v nutričních pojmech? Potom je tento prezenční kurz stvořen právě pro tebe.
2799 Kč

Osobní konzultace

v centru ve Frenštátě pod Radhoštěm
Vyměření a analýza tělesných hodnot. Vysvětlení a nabídka řešení. Délka konzultace cca 1h.
200 Kč
Inspirace a recepty zdravých pokrmů, včetně konzumace a prezentace. Termíny dle aktuální nabídky (sledujte v sekci aktuálně). 
150 Kč

REFERENCE

Ahojky, dneska jsem se po dlouhé době nestyděla na bazéně, opravdu už na sobě vidím menší změny. A čím dál víc lidí se mě ptá co dělám, že mě ubývá. Moc děkuji za všechno co pro mě děláš.
Katka
Míšo ja mám nějáke cm dole!Já se sice měřila,ale nedívala jsem se na původní hodnoty. A teď koukám, že přes prsa mám 8 cm dole. Děkuji moc.
Ivana
Posílám výsledky: 95,79,80,95,105,59. Celkem mínus 43 cm.Díky moc za podporu a motivaci.
Marta
Miško ty jsi zlatý člověk, že jsi to vydržela se mnou a s mojí rodinou, mám hodně pevnou vůli a věřím tomu co v centru děláte, akorát jsem měla pochybnosti o sobě, ale co jsem viděla na tom metru mě dostalo!
Petra

Kontaktujte nás!

Pro kontakt můžete využít facebookové stránky, telefon či vyplnit formulář. Pokud je Vám sympatický určitý kouč, nebojte se ozvat přímo jemu!