MOTIVAČNÍ VÝZVA 

motivuj, inspiruj a vyhraj!

KVĚTNOVÁ VÝZVA

Motivační výzva je jedním z dalších našich nástrojů jak podpořit klienty, ale i sebe na cestě za svou vysněnou postavou, dobrou kondicí a spokojeným životem. Výzva spočívá v plnění jednoduchých, předem zadaných úkolů, jejichž splnění prokazujeme postováním příspěvků v naší uzavřené skupině na sociální síti. Je jedno zda si začátečník nebo pokročilý cvičenec, naše výzva je určená pro všechny, kteří chtějí dosáhnout svého cíle. Proč se zúčastnit? V čem tkví podpora a především motivace? Je to jednuduché, tedy například. Nic se ti nechce, projíždíš FB a vidíš příspěvek od XXX, že si byl/a zacvičit nebo zaběhat. Co se stane? "Když ona/on tak i já!" a přesně o tom to je. Další z důvodů je určitě super výhra. Zajímá tě co můžeš získat? Čti dále, mrkni na video a pojď do toho s námi.


A CO MUSÍM UDĚLAT?

Je to jednoduché. Jak jsme avizovali výše, pro motivaci je potřeba vaší aktivitu vidět. Naše stránka STPLIFE má na Facebooku i svou skupinu s názvem STRAVA, TRÉNINK, PSYCHIKA, pokud ještě nejsi členem, přidej se (odkaz na skupinu nalezneš níže). To je první krok pro úspěšné splnění výzvy, jelikož do této skupiny budeš vkládat příspěvky tvých aktivit. Do dubnové výzvy se zapojilo opravdu mnoho skvělých lidí, kteří se, svými neuvěřitelnými výkony vzájemně motivovali a skokově se přiblížili ke svým cílům. Dubnová výzva byla zaměřena především na pohybové aktivity a mnozí nám psali, že potřebují motivovat také ve stravě, kde jim to občas skřípe, proto květnová výzva je velice zajimavá a zaměřená nejen na pohyb, ale také na stravu. Jaké je zadání? Zkoukni video vyber variantu, přidej se do skupiny a začni hned první sváteční den.


JE VŠE JASNÉ?

Pro splnění dubnové motivační výzvy je potřeba:

Lehčí varianta:
Každý den vyfotit svůj oběd
3x týdně minimálně 3km chůze nebo běh

Těžší varianta :
Každý den vyfotit svou snídani a oběd
3x týdně 5km chůze nebo běh

Vkládat důkazní příspěvky ve skupině STRAVA, TRÉNINK, PSYCHIKA.

CO MŮŽU VYHRÁT?

V minulých měsících jsme soutěžili o skvělé shakery či výživové balíčky. Nyní, aby to bylo zajímavější to bude překvapení! Co bude výhrou se dotyčný dozví až při závěrečném losování. Jste zvědaví? :-) 


TAKTO TO MŮŽE VYPADAT...

V jednoduchosti je síla. Fotka a krátký popis. Níže uvádíme příklady z předchozích výzev. Těšíme se na tvé příspěvky a předem všem držíme palce při losování výhry.

JDEŠ DO TOHO?