Jídelníček na míru

Nebaví tě věčné dietování a nezdařilé pokusy o zhubnutí? Nechceš se vzdát všeho co máš rád/a a chceš především zhubnout natrvalo a cítit se dobře? Nebo máš opačný problém, chceš nabírat svalovou hmotu a potřebuješ poradit se stravováním? Rádi ti pomůžeme. Své klienty učíme správným stravovacím návykům, tak aby tělo bylo dobře zásobené potřebnými živinami a mohlo zdárně pálit přebytečné tuky a vytvářet aktivní hmotu. Důležité je správně nastavit optimální, kalorický, denní příjem a poměr makroživin. Pokud jsou ti tyto pojmy cizí, nezoufej, k jídelníčku dostaneš e-book, kde jsou základy výživy jednoduše vysvětleny.

Jak to bude vypadat?

Individuální jídelníček na míru STPLIFE, je devíti stránkový, graficky přehledně zpracovaný jídelníček, včetně úvodu se základními radami a doporučenými doplňkami stravy. Ke každému dennímu jídlu je na výběr několik variant, z kterých je možno libovolně vybírat. Varianty jsou sestaveny na základě Vašich chutí, alergií či omezení. Potřebné informace k vytvoření jídelníčku proberete přímo s Vámi preferovaným koučem. Samozřejmostí je osobní a přátelský přístup. Váš kouč je vám kdykoli nápomocný.  Odpovědi na dotazy, analýza průběžných tělesných hodnot, úprava jídelníčků či navrhování dalších variant jídel dle vašich dočasných potřeb.

Co můžu od jídelníčku čekat?

 

POTRAVINY
V jídelníčcích používáme základní potraviny. Volíme co nejméně průmyslově zpracované. Jako například bílé jogurty, tvaroh, tvarůžky, méně tučné sýry, vejce, maso, luštěniny, ale i rostlinné varianty jako tofu, tempeh a samozřejmě zelenina, ovoce a mnoho dalšího.
 
MNOŽSTVÍ
U každé suroviny je přehledně znázorněno množství a poměr makroživin. Ze začátku doporučujeme potraviny vážit, později již snadně odhadnete potřebné množství sami a můžete si tak varianty upravovat.
 
VÝSLEDKY
Při poctivém dodržování jídelníčku brzy na svém těle pocítite změny. Jídelníček doporučujeme dodržovat 12 týdnů.
 
PODPORA
Aktivní podpora kouče je samozřejmostí. Pro klienty pořádáme i mnoho motivujících akcí, jako jsou měsíční výzvy, degustace zdravých jídel nebo fit klubová cvičení. Na FB se můžeš přidat do skupiny STRAVA, TRÉNINK, PSYCHIKA, kde je taktéž spousty podpory a motivace.
 
E-BOOK ZÁKLADY VÝŽIVY A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU
Příručka se základními informacemi pro snažší orinetaci v nutričních pojmech. Mnoho doporučení od pitného režimu po spánkovou hygienu.

Ukázky jídel klientek

 

Jdeme do toho?

 

Je skvělé, že ses rozhodla na sobě začít pracovat. Pro sestavení stravovacího plánu budu potřebovat ještě pár informací o tobě. Prosím kontaktuj mě způsobem který ti vyhovuje a jdeme na to.