AKTUÁLNĚ

Novinky, akce, informace

DÁRKOVÝ POUKAZ!

Už víte co nadělit svým blízkým pod stromeček🎄🎁? Máme zde pro vás tip🤩. Dárkový poukaz v libovolné hodnotě na naše služby, ať už jídelníček na míru nebo třeba členskou kartu na klubové cvičení. Tak co, máte ve svém okolí někoho kdo chce na sobě začít pracovat? Udělejte mu radost.


JAK DÁRKOVÝ POUKAZ ZÍSKAT? Vyplň formulář níže a my se ozveme!


KURZ NAUČ SE SPRÁVNĚ JÍST!

Dalším termínem, kdy startujeme oblíbený kurz Nauč se správně jíst je 16.1.2019 v 17:30, zarezervuj si své místo ještě dnes!

JAK SI ZAMLUVIT MÍSTO? Kontaktuj nás pomocí formuláře v odkazu nebo na FB stránkách, ozveme se.

Více informací

ČLENSKÁ KARTA - STPLIFE

Přinášíme Vám novinku! Je to ČLENSKÁ KARTA. Jedná se o parádní možnost jednorázově si předplatit členství na deseti cvičeních s STPLIFE. 

JAK ZÍSKAT KARTU A KOLIK STOJÍ: Kontaktuj nás pomocí formuláře níže nebo na FB stránkách, ozveme se.

KDE MOHU KARTU VYUŽÍT?: Klubové cvičení, degustace zdravých jídel, semináře.NAUČ SE SPRÁVNĚ JÍST - prezenční kurz

Snažíš se hubnout, ale nedaří se ti to? Zajímáš se o potraviny a chceš se orientovat v nutričních pojmech? Potřebuješ motivaci a vedení při dosažení tvého cíle? Potom je tento kurz stvořen právě pro tebe! Kurz Nauč se správně jíst je odpověď na všechny tvé otázky týkající se zdravého životního stylu. 10 lekcí tě navede tím správným směrem!

KDE: CENTRUM STPLIFE Náměstí Míru Frenštát pod Radhoštěm nad kavárnou Fortissimo)

KDY: 16.1.2020 v 17:30 (začátek nového kurzu)


FIT KLUBOVÉ CVIČENÍ - TABATA

Abychom své klienty udrželi v kondici a zároveň je pořádně namotivovali, pravidelně se scházíme na fit klubových cvičeních, které jsou zaměřené na posílení celého těla. Pokud chceš vědět více a stát se i Ty našim klientem, vyplň formulář níže a my tě budeme kontaktovat.

KDE: Malá městská hala ve Frenštátě pod Radhoštěm

KDY: Každé pondělí v 17:30 a každý pátek v 16:30

Kontaktujte nás!

Pro kontakt můžete využít facebookové stránky, telefon či vyplnit formulář. Pokud je Vám sympatický určitý kouč, nebojte se ozvat přímo jemu!